Lamtumirë Gjoka!

Shkëndija dhe Ernest Gjoka kanë ndërprerë bashkëpunimin, kjo si pasojë e rezultateve të dobëta të “kuqezinjëve” në arenën ndërkombëtare këtë edicion, njofton “infOSport.mk”. KF Shkëndija me këtë rast falemenderon Ernest Gjokën dhe ndihmësin e tij Fatjon Tafaj për kontributin e dhënë në periudhën që ishin pjesë e kuqezinjëve, duke drejtuar skuadrën