Rexhepi dhe Sadriu largohen nga Skënderbeu, rikthehen te Shkëndija!

Skënderbeu pas shumë vitesh të kaluara në Superligën shqiptare, me shumë gjasa edicionin e ardhshëm do të luaj në Kategorinë e Parë, ndërsa kjo ka bërë që shumica prej futbollistëve aktual të kësaj skuadre të mendojnë largimin, shkruan “infOSport.mk”. Duket se të parët që kanë vendosur të largohen në fund të