Varane ka vendosur për të ardhmen e tij!

Reprezentuesi francez, Rafael Varane thotë së është shumë i lumtur te Real Madridi. Francezi po mendon të mbyllë karrierën te skuadra kampione në fuqi e Botës dhe Europës, edhe pse është herët të flitet për përfundimin e karrierës së tij. “Don Balon” raporton që 25-vjeçari ka ndër mend të rinovojë kontratën “përjetësisht” me madrilenët.   Gjithnjë