Mbyllen 45 minutat e para nga ndeshjet e javës së 25-të (VIDEO)

Janë mbyllur 45 minutat e para në ndeshjet e javës së 25-të në elitën e futbollit vendor, ku dy skuadrat kryesuese, Shkëndija dhe Vardari nuk arritën të shënojnë në përbaljet ndaj dy skuadrave të fundit në tabelë, Skopjes, gjegjësisht Pelisterit, njofton “infOSport.mk”.

Stojanovski kalon ne epersi Renoven

Renova shenon ndaj Shkupit. Super aksion i gjipspunuesve qe kurorezohet me golin e StojanovskitRENOVA – FC SHKUPI 1:0(V. Stojanovski 15')

Публикувахте от infosport.mk в 1 април 2018 г.

Renova shenon ndaj FC Shkupit

Renova shenon serish ndaj FC Shkupit, dhe serish eshte Vllatko STojanovski ai qe mposht portierin, Suat ZendeliRENOVA – FC SHKUPI 2:0(V. Stojanovski 36')

Për dallim nga këto dy ndeshje që u mbyllën me rezultatin e fillimit në 3 ndeshjet tjera, Renova falë dopietës së Vllatko Stojanovskit po avanson ndaj FC Shkupit me rezultatin 2:0.

Akademia Pandev shenon ne Shkup ndaj Rabotniçkit

Akademia Pandev shtang vendasit e RabotniçkitRABOTNIçKI – A. PANDEV 0:1(Atanasoski 36')

Akademia Pandev falë golit të Atanasoskit ka epërsi në ndeshjen ndaj Rabotniçkit në Shkup, teksa Sileksi në Kratovë po avanson ndaj Pobedës pas atij goli të shënuar nga ana e mbrojtësit Bllagojeviç në minutën e 36-të.