Rihapet sfida në Kazan, Brazili ngushton epërsinë e Belgjikës (VIDEO)

Është rihaupr sfida në “Kazan Aarena”, me Brazilin që shënon dhe që bënë ndeshjen shumë më interesante në këto minuta të mbetura, ku Belgjika vazhdon të avansojë tashmë me rezultatin 2:1, njofton “infOSport.mk”.

Një super asist nga ana e Kutinjos i mundësoi Renato Augustos që të shënojë golin e parë për “kariokët” në këtë ndeshje në minutën e 76-të, kur me kokë arriti që të mposhtë portierin Kurtua.

Leave a Reply