ZYRTARE, KF Shkëndija bëhet me trajner të ri!

Trajneri i njohur kosovar, Emin Bajrami, gjatë ditës së sotme është zyrtarizuar në postin e trajnerit te skuadra e Shkëndijës nga Hajvalia.

Bajrami së fundmi ishte pjesë e KF Minatorit në Ligën e Dytë, ndërsa gjatë karrierës së tij si trajner, ai kishte udhëhequr edhe skuadrën e KF Minatorit.

Hajvalia këtë edicion do të ketë dy skuadra që do garojnë në Ligën e tretë, KF Shkëndija dhe KF Hajvalia 2020.

Leave a Reply