Konte e dëshiron te Interi yllin e PSZh-së!

Antonio Konte nga ana e drejtuesve të tij ka kërkuar përforcime për në merkaton e janarit, derisa mediat kanë zbuluar edhe emrin e të preferuarit të trajnerit të “ziklatërve”.

“Todofichajes”, raporton se Pierro Ausilio është takuar me Leonardon për të biseduar rreth transferimit të Leandro Paredes në merkaton e janarit.

Argjentinasi nuk bën pjesë në planet e Tushel dhe dëshiron largimin nga Parisi. Vlera e Paredes është 20 milionë euro, ndërsa “zikaltërit” do të tentojnë ta ulin këtë shifër.

Leave a Reply