Poll Pogba te Reali i Madridit, e thotë edhe Raiola!

Poll Pogba pritet që të kalojë te Reali i Madridit dhe të bëj lëvizjen e rradhës në karrierë. Në rast se mesfushori francez nuk rinovon me Mançester Junajtedin, atëherë ai do të vishet me fanellën e madrilenëve.

Këtë e ka pranuar edhe vetë menaxheri i tij, Mino Raiola, i cili është shprehur: “Reali e ka magjepsur gjithmonë Pogban, që ka ëndërruar të punoj me Zidane, idhullin e tij që nga fëmijëria”, – ka thënë Raiola.

Leave a Reply