Milani siguron shërbimet e një kampioni për vetëm 1 milion euro!

Milani vazhdon të punojë në pistën, Alesandro Florenci. Në orët e fundit ka pasur kontakte pozitive me agjentin e lojtarit, Aleandro Luçi dhe marrëveshja mund të zhbllokohet përfundimisht që sot (e martë).

“Rossonerët”, thotë “gianlucadimarzio.com”, do të donin të mbyllnin marrëveshjen me hua me të drejtën e blerjes, ndërsa Roma po kërkon një huazim me detyrim.

Por, në mbrëmje Roma ka hapur mundësinë e një huazimi me të drejtën e blerjes, të cilën verdhekuqte do të donin ta bënin “të rëndë”.

Po punohet mbi shifrat: arsyetohet në bazën e rreth 1 milion eurove për huanë dhe 3.5 /4 për të drejtën e blerjes.

Leave a Reply