Çmimet e biletave për ndeshjen finale Argjentinë-Francë!

Finalja e Botërorit “Qatar 2022” në program është të dielën, ndërsa ashtu edhe siç pritej të gjitha biletat e ndeshjes që do të zhvillohet në stadiumin “Lusai” janë shitur që para kohe.

Janë këto çmimet e biletave të shitura për ndeshjen finale midis Argjentinës dhe Francës, ndeshje kjo që në program është të dielën.

Kategoria 1: 1.512 euro

Kategoria 2: 943 euro

Kategoria 3: 568 euro

Kategoria 4 (vetëm për qytetarë të Katarit): 188 euro

Mesatarja e biletave në kuadër të Botërorit “Qatar 2022” është 328 euro për ndeshje, 82 euro më shumë se në Botërorin e fundit në Rusi gjatë vitit 2018.

Leave a Reply