Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Struga Trim Lum prezanton Marjan Radeskin!

Struga Trim Lum sonte në darkë ka prezantuar edhe përforcimin e tretë gjatë kësaj merkatoje, sulmuesin Marjan Radeski. Bëhet fjalë për një sulmues të spikatur, i cili në elitën e futbollit vendor numëron plotë 257 ndeshje, 64 gola dhe 24 asistime, njofton “infOSport.mk”. 27-vjeçari Radeski me Struga Trim Lum ka nënshkruar

Tetovari Rexhepi i bashkohet Voska Sportit

FC Voska Sport gjatë ditës së sotme ka prezantuar mesfushorin tetovar,  Besart Rexhepi, njofton “infOSport.mk”. 22-vjeçari së fundmi ishte pjesë e Borecit në Ligën e Parë, ndërsa edhe pse skuadrës nga Ohri i ishte bashkuar që gjatë verës së kaluar, një dëmtim i natyrës më të rëndë, nuk i’a mundësoi debutimin

Struga Trim Lum gati të bëjë një “BIG” goditje në sulm!

Struga Trim Lum stinorin vjeshtorë e mbylli në pozitën e parë me 3 pikë epërsi ndaj kampionëve në fuqi të FC Shkupit, ndërsa kjo ka rritur apetitet e drejtuesve të kësaj skuadre, që janë në kërkim të një sulmuesi “BIG”, që do të ndihmonte skuadrën në pranverë në arritjen e

Strugani Atdhe Mazari në pranverë do luaj me Rabotniçkin

Strugani Atdhe Mazari sezonin pranveror do të luaj me ekipin e Rabotniçkit. Sulmuesi i krahut te skuadra shkupjane vjen nga rradhët e Pobedës, aty ku gjatë stinorit vjeshtorë në 16 ndeshje realizoi 4 gola, njofton “infOSport.mk”. 21-vjeçari Mazari e kishte nisur me fatosët e Shkëndijës, për të luajtur më pas edhe