Ak.Pandev prezanton portierin shkupjan, Burhan Mustafa

Akademia Pandev me Aco Stojkovin si Drejtor Sportiv, vazhdon me transferimin e futbollistëve të rinj në prag të stinorit pranveror, ku skuadra nga Strumica do të tentojë të ruaj statusin e skuadrës elitare, njofton “infOSport.mk”. Pas kroatit  Mario Vrdoljak dhe mbrojtësit shqiptarë, Agron Rufati, skuadra e Akademia Pandev gjatë ditës së

Ak.Pandev prezanton mbrojtësin shqiptarë, ish reprezentues i shpresave të Maqedonisë!

Pas plotë 5 largimeve, Akademia Pandev gjatë ditës së sotme ka prezantuar dy futbollistët e rinj, që vijnë nga skuadra rumune e Akademia Klinçeni, njofton “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për mesfushorin kroat, Mario Vrdoljak dhe mbrojtësin shqiptarë, Agron Rufati. Ky i fundit nuk është një emër i panjohur për opinionin sportiv në

Struga Trim Lum me fitoren ndaj Ak.Pandev konfirmon titullin kampion vjeshte (VIDEO)

Një xhiro para fundit të stinorit vjeshtorë, Struga Trim Lum ka arritur të shkruaj historinë, duke u shpallur kampion vjeshte në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Skuadra strugane shënoi fitore minimale 1:0 përballë Akademia Pandev, duke arkëtuar pikët e mjaftueshme që i siguruan titullin e pjesës së parë të kampionatit.