ZYRTARE, Amir Bilali ndahet me Rabotniçkin

Futbollisti shqiptar Amir Bilali zyrtarisht është larguar nga skuadra e Rabotniçkit. Lajmin për “InfOSport.mk” e ka konfirmuar edhe vet Bilali, duke theksuar se kontrata është ndërprerë me marrëveshje të dyanshme dhe nga sot është futbollist i lirë. Bilali me Rabotniçkin kishte kontratë deri në muajin qershor me opsion rinovimi edhe për