Amir Bilali dhe Teuta bëhen me trajner të ri

Gentian Begeja është trajneri më i ri i skuadrës së Teutës së Durrësit, ku luan edhe shqiptari nga Maqedonia, Amir Bilali. Lajmi është bërë publik nga vetë kubi durrsak, edhe në rrjetet sociale, ndërsa Begeja pritet të zbresë që sot, të drejtojë stërvitjet e skuadrës. Begeja vjen si zëvendësues i Stavri

Teuta nesër niset për në Turqi, pjesë e listës edhe Bilali dhe Mustafov

Teuta është skuadra e rradhës që do të vijojë fazën e përgatitjeve në Antalia në Turqisë. Atje skuadra durrësake do të vijojë me fazën kryesore të përgatitjeve, ku pritet të zhvillojë edhe ndonjë ndeshje miqësore, njofton “infOSport.mk”. Gjatë ditës së sotme trajneri Stavri Nica ka bërë të ditur edhe listën prej

Amir Bilali arrinë akordin me Teutën e Durrësit

Futbollisti nga Gostivari, Amir Bilali karrierën e tij do ta vazhdojë te Teuta e Durrësit deri në fund të sezonit. Ashtu siç mëson “InfOSport.mk”, Bilali ka arritur akordin me drejtuesit e skaudrës nga Durrësi dhe pritet vetëm që të zyrtarizohet si futbollisti më i ri i tyre. Për shërbimet e 23

Amir Bilali gjen ekipin e ri, transferohet në Superligën shqiptare!

Mbrojtësi me origjinë nga Gostivari, Amir Bilali karrierën e tij do ta vazhdojë në Superligën shqiptare, njofton “infOSport.mk”. 23-vjeçari Bilali ditë më parë u nda me Rabotniçkin, pjesë e së cilës skuadër ishte në 6 muajt e fundit. Ai edhe pse ishte një ndër futbollistët më standard te “romantikët”, bashkë me