Iniesta dhe lamtumira e tij mes lotësh: Largohem me ndershmëri, “Topi i artë” s’do më bënte më të lumtur

Një ditë e një rëndësie të veçantë te Barcelona. Andres Injesta, me një konferencë shtypi të tejmbushur me gazetarë dhe gjithë lojtarët e ekipit katalanas të pranishëm në sallë, ka zyrtarizuar lamtumirën nga Barcelona. Ai ka dalë para gazetarëve mjaft i emocionuar dhe mes lotësh në sy është shprehur: “Me këtë