Besart Krivanjeva bashkohet me trajnerin Ramadani te Gjilani

Besart Krivanjeva edhe zyratrisht është mbrojtësi më i ri i Gjilanit në Superligën e Kosovës, njofton “infOSport.mk”. 26 vjeçari nga Shkupi për një sezon ishte pjesë e Egnatias në Superligë, duke zhvilluar 39 përballje me rrogozhinasit mes Superligës dhe Kupës, ndërsa i njëjti ishte pjesë edhe e asaj fitore të madhe

E bujshme, Besart Krivanjeva transferohet në Superligën e Kosovës!?

FC Shkupi mund të mbetet pa një ndër futbollistët e saj më të mirë, teksa informacione jo zyrtare për “infOSport.mk”, bëjnë me dije se skuadra e njohur kosovare e Gjilanit ka shfaqur interesim për shërbimet e mbrojtësit, Besart Krivanjeva. 24-vjeçari bëri një gjysëmsezon shumë të fuqishëm me fanellën “bardhekaltër”, duke zhvilluar