Ish trajner i Gostivarit, Derelioğlu bashkë me gruan e tij sulmohen në trafik në Turqi (VIDEO)

Ish-trajneri i Gostivarit dhe njëherit ish futbollist i skuadrës së njohur turke të Beshiktashit, por edhe i kombëtares turke, Oktay Derelioğlu dhe bashkëshortja e tij Başak Derelioğlu janë sulmuar nga disa persona, pas një zënke që kishte shpërthyer gjatë një mosmarrëveshje trafiku në Kadıköy. Momentet e sulmit janë regjistruar në kamerat