Sedlloski: Besoj në fitore dhe kualifikimin historik

FC Shkupi mbrëmje e së martës në arenën “Todor Proeski” në Shkup do të mirëpret Dinamo Zagrebin, ndeshj kjo e vlefshme për turin e dytë eliminatorë të Ligës së Kampionëve Europian, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Çairi në ndeshjen e parë të zhvilluar në “Maksimir” morri një barazim 2:2, mirëpo trajneri i

Sedlloski: Premtoj se nuk do të dorëzohemi aq lehtë

FC Shkupi gjatë ditës së sotme është nisur drejt Zagrebit, aty ku nesër mbrëma do të përballet me Dinamo Zagrebin në ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë eliminatorë të Ligës së Kampionëve, njofton “infOSport.mk”. Ekipi “bardhekaltër” nga Çairi tashmë ka kryer edhe stërvitjen zyrtare të zhvilluar në stadiumin “Maksimir”, ndërsa