Et’hemi asiston, Topalli shënon, Istanbulspor fiton (VIDEO)

Instanbuslpor, skuadër që militon në kategorinë e parë turke, ka fituar ndeshjen e javës së 10-të në trasfertë, ndërsa  protagonistë dolën të jenë fy futbollistët shqiptarë, Jetmir Topalli dhe Valon Et’hemi. Istanbulspor si mysafir mundi Gençlerbirligin me shifrat 2:0, ndërsa dirigjent të golit të parë ishin pikërisht futbollistët shqiptarë, Et’hemi dhe