Nuk kanë fund hallet e Vardarit, humb edhe një gjyq tjetër përballë Maksimov!

Maksimov doli të jetë një mollë shumë e hidhur për Vardarin, skuadër kjo që sot humbi gjyqin edhe para Gjykatës Ndërkombëtare të sportit në Lozanë, njofton “infOSport.mk”. Drejtuesit e skuadrës lituaneze pohonin se Vardari e kishte transferuar në mënyrë jo të drejtë futbollistin e tyre, ashtu që drejtësinë vendosi ta

Hasani: Jemi më të mirë se Trakai dhe këtë do e dëshmojmë në teren

Ferhan Hasani shprehet optimist për ndeshjen e nesërme kundër Trakait, ndaj së cilës Shkëndija do të kërkojë të përmbys epërsinë e lituanezëve 2:1 nga ndeshja e parë. Ai ka respekt për ekipin kundërshtarë, por njëkohësisht thotë se Shkëndija është skuadër më e mirë dhe se një gjë të tillë atë

Shkëndija – Trakai drejtëpërdrejtë në “SuperSport2” (VIDEO)

Ndeshja e kthimit ndërmjet Shkëndijës dhe Trakait në kuadër të turit të tretë elminatorë të Liga Evropa, do të transmetohet në Digitalb SuperSport2, njofton “infOSport.mk”. Në mungesë të TV të interesuara nga vendi ynë, paketa sportive shqiptare SuperSport, edhe njëherë tjetër do të transmetojë ndeshjet e Shkëndijës në Evropë, ashtu siç