UT-ja mund edhe Bami Korin

Vashat e Universitetit të Tetovës kanë vazhduar shkëlqimin e tyre në elitën e volejbollit vendor, duke mundur Bami Korin në rolin e mysafirit me rezultatin 2:3, në sete 25:20, 20:25, 21:25, 26:24, 9:15, njofton “infOSport.mk”. Të përzgjedhurat e Laureta Abazit në këtë mënyrë regjistruan edhe fitoren e tyre të 6-të pas

Fiton Universiteti i Tetovës, humbet Shutova

Fundjavën që lamë pas janë zhvilluar ndeshjet e javës së 12-të në elitën e volejbollit vendor, si tek meshkujt, ashtu edhe tek femrat, njofton “infOSport.mk”. Vashat e Universitetit të Tetovës para tifozëve të tyre mposhtën ekipin e BamiKor me rezultatin 3:0, në sete 25:21, 25:19 dhe 25:20. Ishte kjo edhe një