Valdet Rama nuk ka humbur instiktin e golit, vjen me një perlë në ligën e tretë gjermane (VIDEO)

Ish reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Valdet Rama ka qenë protagonist në Ligën e tretë gjermane teksa ka shënuar një gol shumë të bukur me fanellën e Mepen. Ish-lojtari i Kukësit në Superiore nuk u mendua dy herë por lëshoi një silurë në hyrje të zonës me sferën që u preh

E bujshme, Drita e Ardian Nuhiut gati të transferojë ish futbollistin e Kombëtares shqiptare!

Derisa futbollistët e Dritës së Gjilanit po stërviten dhe me shumë përpikshmëri po i zbatojnë të gjitha urdhërat nga trajneri i tyre, Ardian Nuhiu, drejtuesit e klubit gjilanas si duket dëshirojnë në maksimum të shfrytëzojnë pushimin mes eliminimit nga Liga e Kampionëve dhe ndeshjes së radhës në Liga Europa. Ata gjatë