Dy emra “big” që mund të zëvendësojnë Ibrahimoviçin te Milani!

Në kampin “kuqezi” të skuadrës nga Milano, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes rinovimet e portierit, Xhanluixhi Donaruma, mesfushorit Hakan Çalhanoglu dhe sulmuesit Zlatan Ibrahimoviç. Që të treve marrëveshjet me Milanin ju skadojnë më 30 qershor, ashtu që ekziston mundësia që sezoni tjetër ti gjejë me skuadra të reja. Suedezi