Ai momenti kur Ibraimi luante si “macja me miun” me Cvetanoskin e Vardarit (VIDEO)

Derbi ndeshja  e javës së 28-të në elitën e futbollit vendor midis Vardarit dhe Shkëndijës u mbyll me barazim pa gola, njofton “infOSport.mk”.

Të dyja skuadrat kishin rastet e tyre për të shënuar, mirëpo nuk arritën të bëjnë një gjë të tillë, ndërsa pak para fundit të pjesës së parë, Agim Ibraimi vendosi të luaj si “macja me miun” me Matej Cvetanoskin, i cili pas disa tentativave për të ndalur numrin 10 të Shkëndijës, u dorëzua duke lejuar që të vijojë aksioni i  skuadrës tetovare, që rrezikoi portën me anë të Samir Fazli.

Ai momenti kur Agim Ibraimi luan si "macja me miun" me Matej Cvetanoskin

Ai momenti kur Agim Ibraimi luan si "macja me miun" me Matej Cvetanoskin

Публикувахте от infosport.mk в Неделя, 14 април 2019 г.

Leave a Reply