Jashtënormales! Vedat Muriqi vjen me Supergol për Fenerbahçen (VIDEO)

Fenerbahçe ka fituar me rezultat 5:1 ndaj Konjasporit në ndeshjen e vlefshme për Superligën e Turqisë, ndërsa njëri prej tyre ishte më i veçant dhe i shënuar pikërisht nga shqiptari, Vedat Muriqi.

Kosovari ka realizuar një supergol nga distanca, duke fiksuar kështu shifrat e takimit në 5:1. Vedat Muriqi po vazhdon të tregon formën e tij të jashtëzakonshme si te Fenerbahçe po ashtu edhe te përfaqësuesja e Kosovës, duke gjetur rrjetën vazhdimisht./InfOSport.mk

Nuk është normal!!! Çfarë supergoli i VEDAT MURIQIT 🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Публикувахте от Sharri.info в Събота, 26 октомври 2019 г.

Leave a Reply