Koreografia e jashtëzakonshme e tifozëve të Lacios sonte kundër Veronës (VIDEO)

Lacio nuk ka arritur ta mposhtë Veronën e Rrahmanit dhe Kumbullës në ndeshjen e mbetur të javës së 17-të në “Serie A”, pasi e njëjta u mbyll me barazim pa gola.

Para fillimit të kësaj ndeshje, tifozët e Lacios me anë të mjeteve ndriçuese, kanë formuar shqiponjën, simbolin e tyre të klubit.

Tifozët “lacial” njihen për koreografi, ku në shumë ndeshje shfaqin gjëra të veçanta.

 

Leave a Reply