Interi futet në garë për shërbimet e Musa Dembele

Interi është skuadra e radhës që është futur në garë për Musa Dembele. “Zikaltrit” po synojnë të përforcojnë edhe më shumë repartin e sulmit, dhe tashmë në listën e tyre është edhe sulmuesi më i spikatur i Lionit, Musa Dembele.

Dembele mund të konsiderohet edhe si zëvendësues i Lautaro Martinez, në rast se ky i fundit largohet në drejtim të Barcelonës.

Mbetet të shihet se si do të shkojë merkatoja për skuadrën e Interit dhe nëse synimet e tyre do të përmbushen.

Leave a Reply