Ish futbollisti i FC Shkupit nënshkruan me Ohrid 2004

Ish futbollisti i FC Shkupit, Fatmir Arifi, i cili së fundmi ishte pjesë e Korabit, në sezonin e ri do të luaj me Ohrid 2004, njofton “infOSport.mk”.

Arifi me skuadrën që garon në Ligën e Dytë – Perëndim ka nënshkruar kontratë një vjeçare, ndërsa bëhet futbollisti i tretë shqiptarë që do të luaj me Ohrid 2004, pas Sherif Rexhepit dhe Burhan Alijit.

Këta dy të fundit ditë më parë gjithashtu vazhduan kontratën me Ohrid 2004 edhe për një vit tjetër.

Leave a Reply