Struga Trim Lum mëson emrin e kundërshtarit për në gjysmëfinale të Kupës

Struga Trim Lum ka mësuar emrin e kundërshtarit për në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Kundërshtarë i ekipit strugan në këtë fazë do të jetë ekipi i Sileksit, ndërkohë në gjysmëfinalen tjetër do të përballen Makedonija GJ.P dhe Akademia Pandev. Njëherit kjo do të jetë reprizrë e finales së fundit  (2018/2019).

Goglat deshën që Struga Trim Lum dhe Makedonija GJ.P të jenë nikoqir në këto dy përballje, ndërsa duke pasur parasysh se zhvillohet vetëm nga një ndeshje, fituesit do të luajnë në finalen e madhe të 19 majit. (infOSport.mk)

Leave a Reply