Ja ku mund ta ndiqni drejtëpërdrejtë ndeshjen derbi, Shkëndija – FC Shkupi

Ndeshja midis Shkëndijës dhe FC Shkupit, e vlefshme për javën e 32-të në elitën e futbollit vendor ka nisur tashmë disa minuta, ndërsa e njëjta po zhvillohet pa prezencën e tifozëve mysafir, “Shvercerat”, njofton “infOSport.mk”.

Edhe pse këta të fundit ishin nisur të organizuar drejt Tetovës, të njëjtit u ndalën në pikën e parë pagesore, ashtu që klubin e tyre të zemrës mund ta shohin edhe përmes ekranit, qoftë në celularë, PC, laptop apo TV, edhe atë duke klikuar në linkun në vijim: https://www.youtube.com/watch?v=GSKgq650spk

Leave a Reply