E bujshme, Bekim Balaj në sulmin e Shkëndijës!

Shkëndija e ka nisur vrrullshëm merkaton e janarit, duke transferuar plotë 4 futbollistë të rinj brenda një periudhë shumë të shkurtër, ndërsa informacione pranë “infOSport.mk” pohojnë se drejtuesit e skuadrës tetovare ende nuk e kanë thënë fjalën përfundimtare kur është në pyetje reparti i sulmit. Skuadra tetovare tashmë gjithë vëmendjen e

Austri, Balaj dhe Berisha protagonistë me skuadrat e tyre (VIDEO)

Gola shqiptarësh edhe në elitën e futbollit austriak, aty ku luajnë futbollistë shqiptarë, si Bekim Balaj, apo edhe Mërgim Berisha, njofton “infOSport.mk”. Që të dy sot dolën të jenë protagonistë me skuadrat e tyre, duke ndihmuar drejt fitoreve të rradhës. Balaj shënoi golin e vetëm në fitoren 1:0 të Shturm Graz ndaj

Një tjetër futbollistë i Kombëtares shqiptare i bashkohet Balajt te Shturm Graz

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Enea Mihaj pritet të largohet nga skuadra greke e PAOK-ut. Mihaj nga skuadra greke u ble në verë për një shumë prej 850 mijë euro, mirëpo te skuadra nga Selaniku mbrojtësi shqiptar ka gjetur shumë pak hapësira, ashtu që seriozisht po mendon largimin nga PAOK-u. Sipas asaj që