Ky është Pérez: Kur të gjithë e prisnin Haaland, ai është gati të harxhojë 100 mln euro për bishën e Interit!

Kërkimet për pasardhësin e denjtë të Karim Benzemas te Reali i Madridit, tashmë po zgjasin disa edicione me rradhë. Numri një i “madrilenëve”, Florentino Pérez viteve të fundit ka harxhuar me qindra miliona euro për transferimin e sulmuesve të kalibrit të lartë. Megjithatë Benzema rregullisht i mposhte që të gjitha, duke

Luka Modriç po shkon, por Perez me transferin e ri po bombardon!

Luka Modriç me shumë gjasa në fund të sezonit aktual do të largohet nga Reali i Madridit, ndërsa numri një i ‘madrilenëve’, Florentino Perez që tani ka gjetur zëvendësuesin e tij. Sipas asaj që pohon anglezja ‘The Mirror’, Reali i Madridit është shumë afër transferimit të Kristian Eriksen të Totenhamit. Real Madridi

Perez ngrin Interin: Më jepni 750 milion euro dhe Modriç është i juaji!

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez ka ngrirë gjithë ata tifoz ambicioz të Interit që ëndërronin mesfushorin kroat, Luka Modriç në skuadrën e tyre. Gjatë ditëve të fundit nëpër mediat italiane me të madhe u shpërnda informacioni se kroati do ti bashkohet skuadrës “zikaltër” nga Milano, pasi bashkëshortja e Modriç