Short ferri për Teutën dhe Kukësin, peshkojnë skuadra nga La Liga dhe Bundesliga!

Short ferri për dy nga tre skuadrat përfaqësuese të Shqipërisë në ndeshjet e Liga Europa, Teutën dhe Kukësin, njofton “infOSport.mk”. Goglat i kanë vënë përballë ekipeve të La Ligës dhe Bundesligës. Durrsakët e Edi Martinit do të presin në shtëpi Granadën, ndërkohë që Kukësi do të ketë përballë gjermanët e Volfsburgut. Ndërkohë