Lenjani dhe Kasami shënojnë në fitoren e Sionit

Emir Lenjani dhe Pajtim Kasami kanë shënuar nga një gol në fitoren e thellë 7:2 të Sionit ndaj Thunit, njofton “infOSport.mk”. Sioni ka vënë diktatin në fushë që në minutën e 12-të, kur Karlitos shënoi golin e parë, teksa në minutën e 26-të Çunha dyfishoi shifrat në 2:0. Vetëm një