Bardhi i vetëm ndali kampionët e Atl.Madridit, me meritë pjesë e formacionit të javës

Enis Bardhi ishte më i merituari që Levante i tij të mërkurën arriti të ndalë kampionët e Atletiko Madridit në barazim 2:2, njofton “infOSport.mk”. Shkupjani realizoi të dy golat për skuadrën nga Valencia, duke konfirmuar se tashmë lëndimin e ka lënë mbrapa dhe se do të jetë një forcë shtesë për

Buzëqeshin te Levante, Enis Bardhi rikthehet këtë fundjavë

Enis Bardhi është kuruar plotësisht nga lëndimi, që e kishte lënë tashmë një kohë më të gjatë larg fushave të futbollit. Bardhi ishte dëmtuar në ndeshjen e shtatorit të përfaqësueses së Maqedonisë kundër Rumanisë në Shkup, dhe që nga atëherë i njëjti i ka munguar edhe skuadrës së tij, Levantes, që

Atl. Bilbao eliminojë  Levanten e Bardhit, në finale do përballet me Barcelonën (VIDEO)

Atletik Bilbao ka eliminuar Levanten e Enis Bardhit në gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Mbretit, duke u kualifikuar për në finalen e madhe, aty ku e pret përballja me gjigandët e Barcelonës, njofton “infOSport.mk”. Edhe kjo ndeshje, njëjtë sikurse ajo midis Barcelonës dhe Seviljës të mërkurën, u zhvillua për 120

Lajm i mirë për Levanten, Bardhi shërohet plotësisht

Mesfushori shkupjan, Enis Bardhi, është shëruar plotësisht, teksa gjatë ditës së sotme i është bashkuar në stërvitje Levantes, ka raportuar gazeta spanjolle “As”. Ai shpreson të jetë gati të kthehet në fushë për ndeshjen e së mërkurës ndaj Portugalete, ndeshje kjo e vlefshme për “Copa del Rey”. Bardhi rikthehet kështu pas gati