Zbulohet e vërteta e përleshjes dhe 5 kartonëve të kuq, Nejmar ishte ofenduar në baza racore (VIDEO)

“El Clasico-ja” françeze midis Paris Sen Zhermen dhe Olimpik Marsej pati edhe një pjesë të tretë, ku shikuesit përmes ekraneve televizive patën mundsinë të shohin edhe disa sekuenca “boksi”. E gjithë kjo detyroi arbitrin kryesor që fare në fund të takimit të tregojë plotë 5 kartonë të kuq, pas përleshjes që

Nejmar rrezikon finalen e Ligës së Kampionëve, shkak “Covid 19”! (VIDEO)

Ylli brazilian i Paris Sen Zhermen, Nejmar, mund të mungojë në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve, kjo për shkak të rregullave të përfshira në protokollin e sigurisë nga “Covid 19”. Braziliani mbrëmë pas përfundimit të ndeshjes gjysmëfinale kundër Lajpcigut, në të cilën “parisienët” shënuan fitore 3:0, ndërroi fanellën me

Tronditet Barcelona, Messi nuk rinovon nëse në “Kamp Nou” nuk arrijnë këta dy emra!

Barcelona që tani po mendon për merkaton e verës, teksa i ka vënë syrin dyshes Lautaro Martinez – Nejmar. Kapiteni Lionel Messi është shumë i zhgënjyer nga merkatoja që kanë bërë drejtuesit e klubit të tij, ndërsa duke pasur parasysh se është në fund të kontratës, ai i ka vendosur kushte

Ja si do të dukej formacioni i Realit me Nejmarin në përbërje!

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po interesohet edhe rivali i përbetuar i “madrilenëve”, Barcelona. Është vetë Nejmar që dëshiron largimin nga “Parku i Princërve”, vetëm pas dy