“Mundo Deportivo” zbulon sekretin midis Barcelonës dhe Pogbas

Barcelona ishte në kontakt direkt me Poll Pogban gjatë merkatos së kësaj vere. Kështu raporton “Mundo Deportivo”, sipas së cilës gjiganti “katalunas” ka bërë përpjekje për transferimin e reprezentuesit francez nga skuadra e Mançester Junajtedit. Por, përkundër dështimit, “blaugranët” do të tentojnë sërish blerjen e tij pas rihapjes së afatit kalimtar