Valverde arriti në Barcelonë

Trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka arritur në kryeqendrën katalunase. Strategu 53-vjeçar u mirëprit nga ana e drejtuesve “blaugran”, si dhe nga përfaqësues të kanalit Televiziv të klubit.

Tradicionalisht Valverde pozoi para emblemës së Barcelonës në “Kamp Nou”.

 

Leave a Reply