Shkëmbim interesant midis Realit dhe Junajtedit, Pogba bëhet “mbret”!

Real Madridi nuk ka hequr dorë asnjëherë nga transferimi i Poll Pogbas, ndërsa te Junajtedi dëshirojnë të përfitojnë nga kjo mundësi. “Djajtë e Kuq” janë të vetëdijshëm për interesimin e Realit dhe u kanë propozuar “Mbretërve” një shkëmbim mjaft interesant. Drejtuesit e skuadrës angeze i kanë kërkuar Realit kartonin e Federiko Valverdes

Lajm i bujshëm nga Katalunja, Barcelona ka shkarkuar Valverden!!!

Radiot “katalunase” gjatë ditës së sotme kanë njoftuar se Barcelona do të shkarkojë trajnerin, Ernesto Valverde. Dy radiot kryesore në Katalunjë, “Onda Cero” dhe “Catalunya Radio” kanë raportuar se Valverde ka marrë konfirmimin nga krerët e klubit për shkarkimin e tij. Këto zëra janë shtuar dukshëm, sidomos pas disfatës 2:3 në ndeshjen