Mbyllen 45 minutat e para me vetëm një gol të shënuar, Shkupi dhe Vardari luajnë pa gola (VIDEO)

Janë mbyllur 45 minutat e para në ndeshjet e javës së 18-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”.

Në gjithsej 5 ndeshje është shënuar vetëm një gol, edhe atë nga ana e futbollistëve të Sileksit në transfertën ndaj Akademia Pandev, teksa derbi ndeshja midis Shkupit dhe Vardarit në Çair u mbyll me barazim pa gola.

Mbella rast

Super rasti i Emanuel Mbella ne ndeshjen ndaj VardaritPjesa e parë në Çair mbyllet me barazim pa golaSHKUPI – VARDARI 0:0

Публикувахте от infosport.mk в 3 декември 2017 г.

Nga një rast për të dyja skuadrat, me Emanuel Mbellan e Shkupit që në minutën e 43-të kishte një super rast, mirëpo goditjen e tij me kokë e ndali portieri Igor Aleksovski.