Si e komenton Bunjamin Shabani, banderolën “Zeko jep dorëheqje”? (VIDEO)

Banderola e shfaqur e disa tifozëve me mbishkrim “Zeko jep dorëheqje”, pas barazimit 1:1 të FC Shkupit dhe Vardarit ka hapur shumë polemika në opinion. Për të njejtën është pyetur edhe mesfushori kumanovar nga radhët e FC Shkupit, Bunjamin Shabani në emisionin sportiv ‘Sportmania’.

“Ajo është pjesë e kryesisë, ne futbollistët jemi maksimalisht të koncentruar në ndeshjet dhe japim maksimumin, ndërsa pjesa tjetër është e kryesisë së Shkupit dhe nuk dua që të bëjë ndërhyrje në atë pjesë”, është përgjigjur Bunjamin Shabani.

Banderola “Zeko jep dorëheqje”! Si e komenton futbollisti i FC Shkupit, Bunjamin Shabani?

Публикувахте от Tv Shenja в 17 април 2018 г.

Leave a Reply