Granit Xhaka i tmerruar pas rrahjes së nënës së moshuar në shtëpinë e pleqve në Pejë!

Mesfushori shqiptarë i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pas publikimit videos, që u bë virale gjatë ditës që lamë pas, kur një infermerire kishte rrahur keq një grua të moshuar në Pejë.

Për rastin që tmerroi gjithë Kosovën dhe gjithë shqiptarinë,  ka reaguar edhe futbollisti me prejardhje nga Prishtina në llogarinë e tij në Instagram.

Xhaka në profilin e tij në rrjetin social publikoi videon dhe shkroi gjatë rreth këtij rasti.

Leave a Reply