Nxënësi zëvenëson profesorin!

Napoli po përgatitet të shkarkojë trajnerin Karlo Ançeloti dhe ta zëvendësojë atë me ish-trajnerin e Milanit dhe njëherit ish futbollistin, Xhenaro Gatuzo. Një gjë të tillë bënë të ditur “SportItalia”, sipas së cilës ka qenë vetë presidenti Aurelio De Laurentis dhe drejtori sportiv i klubit, Kristiano Giuntoli, që kanë punuar