Asgjë nga transferimi i Toshevskit te FC Shkupi, transferohet te kampionët e Shqipërisë!

Kristijan Toshevski pritet të jetë afrimi i dytë i Tiranës në këtë merkato. Kampionët e ri të Shqipërisë synojnë që të jenë sa më konkurrues në Kupat e Europës dhe teksa Champions-i shtrëngon të afrojë, ka nisur prej ditësh puna për afrimet. “Panorama Sport” ka mësuar edhe goditjen e dytë