Super goli i Eriksen ndaj PSZH-së (VIDEO)

Në këto momente në Camping Ëorld Stadium në Orlando, Paris Sen Zhermeni dhe Totenhami janë duke zhvilluar ndeshjen e tyre në kuadër të International Champions Cup. Pas 15 minutave lojë të dyja skuadrat kanë shënuar nga një gol, ndërsa vlen të ceket dhe shihet goli i shënuar nga ana e danezit të Totenhamit, Eriksen në minutën e 12-të.

Mesfushori i “spërsave” me një predhë të vërtetë nga distanca solli simetri në rezultat, pas atij goli të shënuar nga ana e Kavanit që në minutën e 6-të, kur mjaft mirë uruguaiani u shërbye nga ana e Rabiot.

Leave a Reply