ZYRTARE, Enur Totre futbollisti i rradhës nga vendi që do luaj në Superligën shqiptare

Enur Totre edhe zyrtarishtë karrierën e tij ka vendosur ta vazhdojë në Superligën shqiptare, duke nënshkruar me një ndër skuadrat më të trofeshme, KF Tiranën, njofton “infOSport.mk”. Totre për plotë 7 vite luante me ekipin e Shkëndijës, skuadër kjo që vitin 2021 nuk llogariste fare në shërbimet e tij, kjo si

Përveç Bejtullait dhe Totres, edhe dy futbollistë tjerë nga Shkëndija ftohen te përfaqësueset e Maqedonisë

Përveç Egzon Bejtullait dhe Ennur Totres, në adresë të Shkëndijës kanë ardhur edhe dy ftesa për futbollistët e kësaj skuadre për të qenë pjesë e ekipeve kombëtare në prag të ndeshjeve të nëntorit, njofton “infOSport.mk”. Ftesë sërish për Lupçe Doriev, i cili nga ana e Angellovskit ishte ftuar edhe në ndeshjet