Reagon ashpër Llapi: Nuk e dimë a jemi në Suharekë apo në Serbi!

Klubi i Llapit ka reaguar ashpër pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes Ballkani – Llapi.

Suharekasit e kanë mbyllur pjesën e parë me epërsi 1:0, shkruan Gazeta Olle.

Mirëpo, ka pasur përleshje mes futbollistëve, ku edhe dy prej tyre u ndëshkuan me karton të kuq.

Në postim thuhet se janë sulmuar futbollistët dhe zyrtarët e klubit, e presioni është i vazhdueshëm nga shikuesit.

Postimi i plotë nga KF Llapi:

Përfundon pjesa e parë:

FC Ballkani – KF Llapi 1:0

Nuk e dimë a jemi në Suharekë apo në Serbi!

Kjo është turpi i vitit 2021, turpi i futbollit!

Sulmohen zyrtarët dhe futbollistët e Llapit, ka presion të vazhdueshëm nga shikuesit jashtë stadiumit që kalojnë mbi 300 të pranishëm!

Leave a Reply