Treshja e arbitrave, Shqipëri-Bosnje, ndanë drejtësinë në ndeshjen Shkupi-Pelisteri

Një ndër ndeshjet më interesante të javës së  24-të në elitën e futbollit vendor, pa dyshim se është ajo midis Shkupit dhe Pelisterit që do të zhvillohet në Çair, njofton “infOSport.mk”. Dhe duke pasur parasysh një gjë të tillë komisioni i arbitrëve pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë ka vendosur që

Dimitar Meçkarovski kryesori i miqësores, Shqipëri – Bosnje

Arbitëri maqedonas, Dimitar Meçkarovski do të ndajë drejtësinë në ndeshjen miqësore ndërmjet Shqipërisë dhe Bosnje e Hercegovinës, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja midis dy kombëtareve nga Ballkani do të zhvillohet me datë 28 mars në “’Elbasan Arena”, ndërsa ndihmës të Meçkarovskit në këtë përballje do të jenë Dejan Nedelkoski dhe Goce Petreski. Rikujtojmë 4