Pandev mundi i vetëm ish ekipin e tij, Napolin (VIDEO)

Goran Pandev nuk pyet për moshën. Kapiteni i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut sonte doli të jetë protagonistë kryesorë në fitoren 2:1 të Xhenoas ndaj Napolit, duke i shënuar që të dy golat për ekipin nga Luixhi Feraris, njofton “infOSport.mk”. Golin e parë 37-vjeçari nga Strumica e realizoi në minutën e

Shoku i Behramit dhe Pandev rezulton pozitiv me “Covid 19”

Portieri i Xhenoas, Matia Perin ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Një gjë të tillë konfirmoi numri një i skuadrës nga “Luixhi Feraris”, Rolando Maran, përmes një konference për media. Kësisoj, italiani do t’i mungojë Xhenoas në përballjen e nesërme përballë Napolit. Kujtojmë Xhenoa, pjesë e së cilës janë edhe kapiteni i përfaqësueses

Xhenoa e Pandev dhe Behramit shpëton, Leçe bie në “Serie B” (VIDEO)  

Me 5 ndeshjet e zhvilluara sot, edhe zyrtarisht është mbyllur sezoni 2019/2020 në “Serie A”, me Juventusin kampion, ndërkohë që tashmë kemi mësuar edhe emrin e skuadrës së tretë që do të luaj në “Serie B”. Është Leçe skuadra që ju bashkohet Breshës dhe SPAL, ndërkohë falë fitores 3:0 ndaj Veronës,