Djali i Kristiano Ronaldos gjurmëve të babait të tij, shënon një super gol (VIDEO)

Kristiano Ronaldo ka publikuar një video të re përmes rrjeteve sociale, përmes së cilës ka njohur publikun me talentin e djalit të tij, që me shumë gjasa mund të shkojë hapave të babait të tij.

Fjala është për Kristiano Ronaldo Xhunior, i cili ka shënuar një super gol nga gjuuajtja e lirë, duke na rikujtuar në gjuajtjet e babait të tij që bënë me fanellën e Realit të Madridit dhe kombëtares së Portugalisë.

Golat e shënuar nga djali i tij janë duke u kthyer në virale në rrjetet sociale, ndërsa i tillë është rasti edhe me këtë golin e fundit, të cilin mund ta shihni në videpo postimin më poshtë.

Leave a Reply